lek. med. Ewa Milewska

– ginekolog-położnik
– endokrynolog

Konsultacje w języku polskim, angielskim i włoskim.

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

Specjalistka w położnictwie i ginekologii. Aktualnie w trakcie specjalizacji z endokrynologii na Oddziale Klinicznym Endokrynologii, Przemiany Materii i Chorób Wewnętrznych Szpitala Klinicznego im. H. Święcickiego UM w Poznaniu.


Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studiowała również na wydziale medycyny i chirurgii Uniwerystetu La Sapienza w Rzymie.
W swoim dorobku naukowym posiada kursy i szkolenia ukończone w Polsce, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech oraz staż kliniczny w oddziale leczenia niepłodności w Rambam Hospital w Izraelu.

Autorka publikacji w polskich i zagranicznych czasopisamach.


Swoje doświadczenie zdobywała m.in. w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu oraz w prywatnych placówkach medycznych. Od 2015 pracowała w Ginekologiczno-Położniczym
Szpitalu Klinicznym na Oddziale Endokrynologii Ginekologicznej oraz na Oddziale Niepłodności i Endokrynologii Rozrodu oraz w Klinice Ginekologii Operacyjnej oraz pełniła dyżury w Izbie Przyjęć i na Bloku Porodowym. Aktualnie, w ramach stażu specjalizacyjnego z endokrynologii pracuje na
Oddziale Klinicznym Endokrynologii, Przemiany Materii i Chorób Wewnętrznych Szpitala Klinicznego im. H. Święcickiego UM w Poznaniu gdzie prowadzi Pacjentów z różnymi schorzeniami endokrynologicznym.

Prowadziła zajecia dydaktyczne po polsku i angielsku ze studentami Wydziału Lekarskiego.
Od 2019 roku pełni dyżury w szpitalu w Słupcy na Oddziale Ginekologiczno-Połozniczym.
Współpracuje z ośrodkiem badań medycznych, w którym kwalifikuje pacjentów do programów lekowych( aktualnie leki stosowane w terapii menopauzy).


Członek PTG, ENTOG, ISUOG, ESHRE
Prowadzi konsultacje w języku angielskim oraz włoskim.
LGBTQ friendly!